➨ Kurumlar

İlaç Firmaları

Social Touch, bu alanda tecrübeli kadrosuyla ilaç sektörüne sadece analiz, strateji, aktivite planlaması aşamalarında değil, işin yükünü çekecek ilaç firması profesyonellerine eğitim ve danışmanlık desteği de sunmaktadır.

Biz, sizinle çalışmaya başladığımızda, beraber aynı dili konuşabilmek, bir başka deyişle senkronize olabilmek için, arzu ettiğiniz yer ve zamanda, sizlere sosyal medya ve dijital pazarlamanın bizim gözümüzden inceliklerini özetlemek için yarım günlük bir seminer sunuyoruz. Fiziki ortamın el verdiği ölçüde, bu seminere arzu ettiğiniz sayıda kişi katılabilir.

Bizimle ajans olarak çalışmadığınız zamanlarda da bu eğitimleri standart içerikleriyle veya ihtiyacınıza yönelik revizyonlarla bizden talep edebilirsiniz. 

Hastaneler ve Sağlık Hizmeti Sağlayan Tüm Kurumlar

Sosyal medya ve dijital pazarlama, profesyonel olarak bu işle uğraşmayanlar için yeni kavramlar. Bu alanda tecrübeli kadromuzla, sağlık hizmetleri sektörüne sadece analiz, strateji, aktivite planlaması aşamalarında değil, bu işin sorumluluğunu üstlenecek profesyonellere eğitim ve danışmanlık desteği de veriyoruz.

Uzmanlık Dernekleri ve Sivil Toplum Kuruluşları

Eğer konu sağlık ise bunu yöneten, etkileyen, söz sahibi olan paydaşlardan biri de kuşkusuz, sivil toplum kuruluşlarıdır. Uzmanlık dernekleri ise gerek hastalıkların önlenmesi, gerekse tedavisi aşamasında, yıllardır pek çok aktivite organize etmektedirler. Kişilere ulaşmanın en kolay ve hızlı yolu olan sosyal medyayı kullanmanın uzmanlık dernekleri ve sivil toplum kuruluşları için anlamını biliyoruz ve bu konuda onlara destek oluyoruz.

Beslenme, Güzellik ve Estetik Alanında Çalışan Kurumlar

Gerek beslenmenin, gerek estetiğin, gerekse güzelliğin sağlık tanımı içerisinde olduğunun farkındayız. Verdiğiniz kaliteli hizmetle ilgili bilgiyi ve gelişmeleri, pek çok farklı kanaldan potansiyel müşterilerinize ulaştırmak adına, sosyal medyayı etkin kullanma konusunda size özel stratejiyi belirliyor ve aktiviteleri planlıyoruz.